Урок 3-4 (2017)

Урок 3
Тема: Побудова зображення з графічних примітивів

Очікувані результати навчально-пізнавальної діяльності учнів
 • Створює та редагує векторні та растрові зображення.

Компетентності: 

 • Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами: надавання переваги використанню програмних засобів та ресурсів з інтерфейсом державною (і рідною у разі відмінності) мовами
 • Математична компетентність: розуміти, використовувати та створювати математичні моделі об’єктів та процесів для розв’язування задач із різних предметних галузей засобами інформаційних технологій.
 • Уміння вчитися впродовж життя: усвідомлення відповідальності за власне навчання
 • Обізнаність та самовираження у сфері культури: враховувати художньо-естетичну складову при створенні інформаційних продуктів (малюнків).
 • Екологічна безпека та сталий розвиток: Знання обов’язків щодо утилізації технологічних пристроїв та її значення у збереженні довкілля.

Методична порада:

 • На початку уроку можна провести бесіду з учнями за матеріалом попереднього уроку і запропонувати виконати в зошиті вправи 4, 5. 
 • Обговоріть з учнями з допомогою яких програм вони уже працювали із зображеннями.
 • Пригадайте, які дії можна виконувати із зображеннями у середовищі текстового процесора чи редактора презентацій
 • розгляньте вбудований векторний графічний редактор у офісних програмах - текстовому процесорі чи редакторі презентацій. 
 • розгляньте створення зображень із графічних примітивів.
 • запропонуйте створити зображення із примітивів за зразком
На закріплення знань можна запропонувати вправи 9, 10 із робочого зошита.
Домашнє завдання: вправа 8  із робочого зошита.

23 коментарі:

 1. Викладіть самі вправи, а не їхні номери з зошита.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пане Роман, мабуть зручніше буде просто хоча б учителю придбати для підготовки до уроків зошит. Звісно, що особливо за відсутності підручників, наявність зошита в учня є просто необхідністю. Відділ реалізації дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів та надає їм знижки. Повна вартість видань подана у прайсі http://www.orioncentr.com.ua/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

   Видалити
  2. Таб с радостью б приобрела и учебник и тетрадь для себя. Но в издательстве сказали что по 1 экземляру отправлять не будут. И что тут делать?

   Видалити
  3. Напишіть, пані Тетяно, де мешкаєте - я виясню у видавництва де їх найближчі представництва, щоб Ви могли звернутись до них. На жаль я свої авторські екземпляри усі пороздавала

   Видалити
  4. Киев :) Издетельство тоже у меня попросило название города, чтобы дать координаты с кем можно связаться и купить. До сих пор молчит :)

   Видалити
  5. м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 2

   Видалити
  6. Пані Тетяно, отримала відповідь щодо Вашого питання. Сконтактувати щодо придбання зошита можна за телефонами: 050 230 48 27 або
   0675340526 . Вони підкажуть як найближче Вам дістатись до відділу реалізації.

   Видалити
 2. Із задоволенням придбала би і зошит і підручник. Замовлення зроблене, а у відповідь - мовчання. Вже пройшло майже 2 тижня після замовлення. Мабуть до кінця року зявляться і підручники і зошити. А зараз що хочете, те й робіть.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пані Світлано! Виясняла у видавництві на рахунок Вашого замовлення. Видавництво готувалось до форуму видавців та щось у них там не спрацювало. Нагадайте про своє замовлення ще раз, будь ласка, за телефонами відділу реалізації. Вибачте, але людський фактор ще має великий вплив. Дякую

   Видалити
 3. Нажаль допомоги ніякої. Не бачу резону більше сюди заходити.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пане Роман. Матеріали для уроку 4 будуть розміщені сьогодні - якщо Ви про допомогу. Шалене навантаження не дає змоги розміщувати все і заздалегідь. Тим більше, що це не є зобов'язанням авторів. Розумію Ваше схвилювання з приводу підготовки до занять. Але такий досвідчений вчитель як Ви, гадаю, може вийти і не тільки з такої ситуації. Звісно, у Вашій силі приймати рішення заходити чи ні. Ми ж свою роботу і надалі будемо робити. З повагою.

   Видалити
  2. Шановна, викладіть краще заготовки з усіх тем для 9 класу.

   Видалити
  3. Пане Євген! Це блог для підтримки навчання інформатики у 6 класі. Про 9 клас Ви можете написати на сторінках відповідного блогу. Якщо у Вас є коментарі до ЦЬОГО допису - ми по мірі можливості спробуємо Вам відповісти та допомогти

   Видалити
 4. Скажіть, будь-ласка, чи є вже надрукований підручник на 6 клас для продажу, а то в прайсі на сайті ціна не вказана.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пане Дмитре, підручник 6 класу ще не надрукований. Йде процес експертизи.

   Видалити
  2. Сказали что учебник будет в конце октября, но издательство по 1 шт продавать не будет, только оптом :)

   Видалити
  3. Пані Тетяно, напишете мені свої контакти в дописі і вилучіть одразу. Мені пошту прийде повідомлення. Спробую Вас долучити до своєї школи, коли будемо брати підручники.

   Видалити
  4. Класно, а що іншим вчителям робити...
   Нова школа...

   Видалити
  5. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
 5. Шановні автори підручника для 6-го класу! Що Ви запропонуєте робити учням та вчителям, на протязі навчального року, для вивчення інформатики за новою програмою? Адже видавництво не збирається друкувати підручник для цього навчального року!!! Електронну версію також не надали. Особисто телефонував у відділ реалізації. За інформацією підручник буде надруковано тільки для наступного навчального року за кошти держзамовлення. Дякую за продуктивну роботу за стандартами нової школи!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Підтверджую, також телефонував у видавництво, повідомили що підручників в 2017-2018 н.р. не буде.

   Видалити